Putekļu sūcēji HUSQVARNA

UZKOP AR JAUDU Pateicoties jaudai, robustajai konstrukcijai un vienmērīgajam darbam. Husqvarna putekļu sūcēji sausai un mitrai tīrīšanai vienmēr būs gatavi vissmagākajiem tīrīšanas uzdevumiem. Kopā jūs spesiet tikt galā ar jebkādiem netīrumiem!

Režģis Saraksts

Dilstošā secībā

3 prece(s)

 1. FILTRS putekļu sūcējs
  €18,50

  FILTRS putekļu sūcējs 

  Bag Fleece - 5pcs

  priekš WDC 220/325 L

  Uzziniet vairāk
 2. Putekļu sūcēji HUSQVARNA WDC 220

  Parastā cena: €199,00

  Special Price €160,00

  Putekļu sūcējs HUSQVARNA WDC 220

  Putekļu sūcējs sausai un mitrai tīrīšanai ir radīts, lai nodrošinātu jaudu un izturību, kas nepieciešama lai tiktu galā gandrīz ar visa veida netīrumiem, putekļiem, izlijušiem šķidrumiem un lielākiem gružiem. Jaudīgais un izturīgais dzinējs, intuitīvā vadība, viedās uzglabāšanas funkcijas un vieglā tīrīšana padara to par noderīgu palīgu ikdienas uzkopšanas darbos. WDC 220 ir kompakta un lietotājam draudzīga ierīce, kas aprīkota ar mazgājamu PET filtru, viedu savācējtvertnes rokturi un robustu konstrukciju.

  Uzziniet vairāk
 3. Putekļu sūcējs HUSQVARNA WDC 325L

  Parastā cena: €279,00

  Special Price €260,00

  Putekļu sūcējs HUSQVARNA WDC 325L Putekļu sūcējs sausai un mitrai tīrīšanai ir radīts, lai nodrošinātu jaudu un izturību, kas nepieciešama lai tiktu galā gandrīz ar visa veida netīrumiem, putekļiem, izlijušiem šķidrumiem un lielākiem gružiem. Jaudīgais un izturīgais dzinējs, intuitīvā vadība, viedās uzglabāšanas funkcijas un vieglā tīrīšana padara to par noderīgu palīgu ikdienas uzkopšanas darbos. Tāpat aprīkots ar daudzām viedam funkcijām, piemēram, regulējamu ātruma vadību, integrētu strāvas kontaktligzdu un elektrisko instrumentu adapteri. WDC 325L atbilsts L putekļu klases prasībām, kas nozīmē to, ka pieļaujamā putekļu izplūde no gaisa filtra nav lielāka par 1%. Konteinera ietilpība 25 l Jaudas diapazons 1200 W Gaisa Plūsma 3700 l/min Maks. vakuums 235 mbar Uzziniet vairāk

Režģis Saraksts

Dilstošā secībā

3 prece(s)

[profiler]
Memory usage: real: 17039360, emalloc: 16623128
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem